x

optimale ervaring

Als u optimaal van onze website wilt genieten, raden we u aan uw browser bij te werken naar de meest recente versie.
chrome mf ie
Inloggen

Error message

Error message Error message Error message Error message

×
Vakbondsconsulenten in de instelling

In verschillende instellingen zijn NU'91 vakbondsconsulenten actief. Namens NU'91 doet de vakbondsconsulent de eerstelijnsopvang binnen de instelling. Heb je bijvoorbeeld een vraag over je arbeidsovereenkomst, de CAO of arbeidstijdenwet, of heb je een conflict met je leidinggevende, dan is de vakbondsconsulent hét aanspreekpunt binnen je instelling.

De vakbondsconsulent..

  • beantwoordt rechtspositionele en inhoudelijke vragen van alle medewerkers 
  • helpt bij het helder krijgen van vragen/problemen van medewerkers 
  • beoordeelt waar het probleem het beste behandeld kan worden 
  • kan je ondersteunen bij moeilijke gesprekken met je leidinggevende
  • geeft (ongevraagd) advies aan de organisatie over P&O zaken 

De functie van vakbondsconsulent is formeel opgenomen in de CAO, de werkgever stelt de vakbondsconsulent dus ook in staat om zijn/haar functie uit te voeren. De vakbondsconsulent heeft direct contact met belangenbehartigers en het serviceloket van NU'91.
Download voor meer informatie over deze interessante functie de flyer: Vakbondsconsulent, iets voor jou?

In de volgende instellingen zijn momenteel NU'91 vakbondsconsulenten actief:

 

  WERKGEVER

VAKBONDS-CONSULENT

EMAIL

ADELANTE Joep Verberkt

joepverberkt@nu91.net

ALTRECHT

Gerco Bolk

g.blok@altrecht.nl

AMARANT

Marion van den Bemd

cvandenbemd@ziggo.nl

AMARANT

Maud Menke

maudmenke@ziggo.nl

AMPHIA ZH

Gerard Groeneveld

gerardgroeneveld@nu91-vakbondsconsulent.nl

AMSTA

Rignald Sophia

rignaldsophia@nu91-vakbondsconsulent.nl

ARKIN

Marjon Havermans

marjonhavermans@nu91-vakbondsconsulent.nl

ASVZ Audrey Schoeman aschoeman@asvz.nl
CARINOVA Gerria Krijt gerriakrijt@nu91.net

CATHARINA ZH

Margret Kortooms

vakbondsconsulentnu91@catharinaziekenhuis.nl

CELLO

Hans van Dijk

hansvandijk@nu91-vakbondsconsulent.nl

DE HAVEN Corina Koelewijn cokoelewijn@dehaven.nu

HOOGSTRAAT

Rita van Wingen

amorgo@deflyingdutchman.nl

DE MERWEDE LANDEN Sebastiaan van Baar sebastiaanvanbaar@nu91.net

DIAKONESSEHUIS UTRECHT

Meyke den Dekker

meykedendekker@nu91-vakbondsconsulent.nl

ELIZABETH TWEE STEDEN

Geertje van der Plas

vakbondsconsulent@elisabeth.nl

EMERGIS

Maarten Draijer

draijer@emergis.nl

FIVOOR Jacco Prins  j.prins@fivoor.nl

FLORENCE ZORG

Marco Fliers

marco.fliers@nu91-vakbondsconsulent.nl

FRANCISCUS GASTHUIS

Ineke Reeders

i.reeders@sfg.nl

FUNDIS

Wim van Dobben

wimvandobben@nu91-vakbondsconsulent.nl

GGZ BREBURG

Peter Tieleman

p.tieleman@ggzbreburg.nl

GGZ CENTRAAL

Jolieke Kuulker

vakbondsconsulentnu91@ggzcentraal.nl

GGZ Drenthe Rudy van der Wijk Nu91@ggzdrenthe.nl

GGZ INGEEST

Yvonne van Honschoten

yvonnevanhonschoten@nu91-vakbondsconsulent.nl

GGZ NOORD EN MIDDEN LIMBURG

Marjos Bardoel

mbardoel@vvgi.nl

HWW ZORG

Tineke du Chatinier

tinekeduchatinier@nu91-vakbondsconsulent.nl

INTERAKTCONTOUR

Elise Duinkerken

nu91@interaktcontour.nl

KONINKLIJKE VISIO

Yvonne Bergmans

 yvonnebergmans@visio.org

LENTIS

Maaike Gorter

nu91@lentis.nl

LUNETZORG

Erik Mandigers

e.mandigers@lunetzorg.nl

MAGENTAZORG

Andy van Tilburg

andyvantilburg@nu91-vakbondsconsulent.nl

MARENTE

Jacqueline Groenewoud

j.groenewoud@nu91-vakbondsconsulent.nl

MAXIMA MEDISCH CENTRUM

Anneke Schrap

annekeschrap@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEANDER MC

Pien van Klaveren

pienvanklaveren@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEDIANT

Paul Wessels

paulwessels@nu91-vakbondsconsulent.nl

MEREM

Carla Verhoeff

carla.v.vakbondsconsulente@gmail.com

MONDRIAAN ZORGGROEP

Johan Brugmans

j.brugmans@mondriaan.eu

OLVG Sacha Hubert  sachahubert@nu91.net

PERGAMIJN

Ivonne Heijne

ivonneheijne@nu91-vakbondsconsulent.nl

PRISMA

Nils Fokken

nilsfokken@nu91-vakbondsconsulent.nl

PROMENS  CARE

Marcel Renard

marcelrenard@nu91-vakbondsconsulent.nl

PROTEION

Andy Vrolijkx

andyvrolijkx@proteion.nl

RADBOUD UMC

Marc Snippert

marcsnippert@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIJNSTATE

Piet v Kessel

rijnstate@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIVAS

Magda Steffens

magdabor@nu91-vakbondsconsulent.nl

RIVIERDUINEN

Paula Kneijber

nu91vakbond@gmail.com

S HEERENLOO

Ada Faas

adafaas@nu91-vakbondsconsulent.nl

SPAARNE GH Huub Bonsen

Huubbonsen@nu91.net

ST. ANNA ZORGGROEP Marcel van Loon vakbondsconsulentNu91@st-anna.nl

ST. LAURENS

Sander Smits

sandersmits@nu91.net

SVRZ

Liset Bauwens

lisetbauwens@nu91-vakbondsconsulent.nl

TOPAZ Charlotte van Wijk Charlottevanwijk@nu91.net
TRAGEL Hans van Pinxteren  hansvanpinxteren@nu91.net

TWB

Chantal van Loon

chantalvanloon@nu91-vakbondsconsulent.nl

TWENTSE ZORGCENTRA Karin Rijzebol Karin.Rijzebol@detwentsezorgcentra.nl

VIVA!

Rene van As

renevanas@nu91-vakbondsconsulent.nl

VIVENT

Jos Kaldenhoven

joskaldenhoven@nu91-vakbondsconsulent.nl

YULIUS

Frank Deijs

vakbondsconsulent@yulius.nl

ZG TWENTE


 

ZUYDERLAND

Stephan Prinsen

s.prinsen@orbisconcern.nl

ZUYDERLAND

John Breuer

johnbreuer@nu91.net