De nieuwe cao VVT is een feit

In een eerder bericht lieten we je weten dat wij akkoord zijn gegaan met het onderhandelingsresultaat. De werkgevers moesten nog instemmen, waardoor de cao VVT nog niet definitief was. Bij deze willen we je laten weten dat de werkgevers ook hebben ingestemd met de nieuwe cao. Dit maakt het onderhandelingsresultaat definitief een nieuw cao.

Positief resultaat

Wij hebben het resultaat positief aan onze leden voorgelegd, en we zijn blij dat het merendeel ook positief gereageerd heeft. Uit een peiling onder onze leden kwam naar voren dat ruim 87% instemt met de nieuwe cao VVT. De belangrijkste winsten zijn behaald op het gebied van loon, harmonisatie en zeggenschap. In een eerder artikel hebben we de belangrijkste punten voor je op een rijtje gezet. Dit kun je hier teruglezen. Heb je nog vragen over de nieuwe cao? Kijk dan eens in dit artikel, waar we veelgestelde vragen beantwoorden. De volledige cao-tekst kun je hier downloaden.

Home / Nieuws / De nieuwe cao VVT is een feit
Bericht delen: